Spotkanie członków DKK dla Dorosłych - Filia nr 1

21.11.2019 r. o godz. 16.00 w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku odbyło się kolejne spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.

Podczas pierwszej części spotkania klubowicze omawiali przeczytaną książkę. Tym razem był to „Chichot losu” Hanki Lemańskiej. Druga część natomiast pozwoliła uczestniczkom powrócić pamięcią do lat szkolnych za sprawą dyktanda. O godzinie 17:00 wszystkie zgłoszone kluby przystąpiły do pisania V edycji Dyktanda Klubów DKK województwa łódzkiego. Również działający w naszej bibliotece klub przystąpił do tej zabawy. Tytuł tegorocznego dyktanda brzmiał „Spacer ulicą Piotrkowską”.