Murale Polskiej Niepodległości

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku, jako jeden z dziesięciu laureatów z całej Polski i jako jedyna biblioteka w tym gronie otrzymała wsparcie w kwocie 26700 PLN na realizację działań artystyczno - edukacyjnych ph. "Murale Polskiej Niepodległości", organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury.
Nasz wniosek otrzymał wysoką notę i dlatego cieszymy się, że będziemy mieli możliwość podjęcia działań skierowanych do uczniów dziesięciu radomszczańskich szkół podstawowych, które zakończą się powstaniem okolicznościowego muralu.
Szczegóły już wkrótce!

Murale Polskiej Niepodległości