Głośne czytanie z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek - Filia nr 3 MBP

7 listopada w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku zorganizowano zajęcia dla dzieci z Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Na spotkaniu było głośne czytanie. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach, wykonywały zadania z bajek tj. przebieranie grochu z bajki Kopciuszka; jak najszybsze ułożenie obrazka z rozsypanki a na koniec wykonanie czarodziejskiego lustereczka.