Lekcje biblioteczne - "Niepodległość i jej bohaterowie"

Z okazji 91. rocznicy odzyskania niepodległości młodzież ze szkół podstawowych nr 3 i 5 w Radomsku wzięła udział w warsztatach z wykorzystaniem katalogu on-line biblioteki oraz zasobów sieci Internet w celu szybkiego i skutecznego wyszukiwania interesujących nas książek i wiedzy z historii najnowszej Polski.
A na koniec warsztatów rewelacyjna zabawa ph. "Życzenia dla Polski", która wzbudziła wśród uczestników warsztatów sporo emocji, śmiechu i gromkie brawa.