Ibuk Libra 2019-2020 już jest!

Miło nam powiadomić, że Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego (w skład którego wchodzi Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku) już po raz kolejny wykupiło dostęp do publikacji elektronicznych na platformie IBUK LIBRA. Przez rok oferujemy Wam darmowy dostęp do platformy, na której znajdują się 1672 tytuły.
Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu należy pobrać w bibliotece kod PIN i założyć na platformie IBUK Libra konto myIBUK. Dla tych, którzy w minionym roku korzystały z zasobu IBUK Libra i nadal chcą z niego korzystać, mamy dobrą wiadomość‼️ Otóż Wszystkie Piny aktywne do października 2019 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych!!!!
Nie czekajcie, korzystajcie‼️ Jest mnóstwo ciekawych książek do przeczytania!

#mbpradomsko #ibuklibra