„BAJKI - POMAGAJKI" - Filia nr 2

Spotkania z najmłodszymi czytelnikami są zawsze bardzo inspirujące, zwłaszcza, gdy temat jest ciekawy. Tym razem dzieci z Przedszkola Specjalnego rozmawiały o lęku przed odrzuceniem z powodu pojawienia się nowego członka rodziny. Na przykładzie Kocicy Złośnicy i jej małego braciszka Kocurka Pazyrka mogły przekonać się jak ważna jest rozmowa i wzajemna akceptacja. Tradycyjnie już, na zakończenie przeszkolaki wykonały naklejanki z papieru przedstawiające kotki.

.

e8ae5d36 08eb 4e00 83bc b6bfb4233f18