„Baśniowy teatr wyobraźni" - Filia nr 1

"W baśniowym teatrze wyobraźni" znaleźli się młodzi uczestnicy czwartkowych warsztatów teatralnych w Filii nr 1. Tym razem zajęcia zaczęły się od wysłuchania czytanej na głos baśni J. I W. Grimm "Jaś i Małgosia". Nagle powiało grozą ... i cała grupa zasłuchała się w odczytywaną historię. Była też pogadanka o tym, jak bawiono się i tańczono w średniowieczu, wszak mamy koniec karnawału. Próby wykonania średniowiecznego tańca korowodowego przyniosły wiele śmiechu i radości, a potem zrobiło się poważnie i ... pierwsza próba naszej sztuki za nami! Ferie się kończą, ale warsztaty z panią Iwoną będą miały jeszcze swoją kontynuację... z Finałem!

.

be95fe75 3472 44d7 aa68 0e7a510c34da