„Śladem baśniowych księżniczek i rycerzy" - warsztaty teatralne w Filii nr 1

"Śladem baśniowych księżniczek i rycerzy" podążali w czwartek ,1 lutego, uczestnicy warsztatów teatralnych w Filii nr 1. W trakcie zajęć poznali rycerskie obyczaje oraz dowiedzieli się kim był paź i giermek. Wysłuchali także baśni "Księżniczka na ziarnku grochu" brawurowo przeczytanej przez prowadzącą zajęcia Iwonę Natkańczyk. Były też zabawy integracyjne oraz ćwiczenia doskonalące dykcję. Uczestnicy warsztatów otrzymali swoje role i odbyła się już pierwsza próba czytania tekstu napisanego specjalnie na tę zajęcia przez p. Iwonę.

.

423455073 264134360040502 187333656141980426 n