Filia nr 2 gościła MOTYLKI z PP nr 9

W piątek 20 października 2023 r. do Filii nr 2 zawitały dawno nie widziane MOTYLKI z Publicznego Przedszkola nr 9, żeby poszukać w książkach ciekawych informacji o jesieni.

Wysłuchały jesiennych wierszy, ale najważniejszą częścią okazało się wyszukiwanie ciekawostek. Wspólnie ustalaliśmy co dzieje się jesienią w lesie, na łące, w sadzie, w parku czy na podwórku. Przedszkolaki wykazały się przy tym imponującą wiedzą.

W podziękowaniu wykonały piękne kolorowanki. Powstała z nich jesienna wystawa plastyczna, do obejrzenia w Filii nr 2

.