W Filii nr 3 już zagościła jesień - warsztaty plastyczne

Witamy w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, gdzie już zagościła jesień!

Jesień to czas, w którym przyroda obdarza nas wspaniałymi barwami i inspiruje do twórczości. Warsztaty plastyczne, które odbyły się 23 września br. w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, stanowiły doskonałą okazję do uwiecznienia tej pięknej pory roku poprzez sztukę. Byliśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego wydarzenia i podziwiać talent i pasję naszych uczestników.

Zapraszamy serdecznie do naszej Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku, gdzie zawsze czekają na Was ciekawe i inspirujące wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

.

381449940 657531906352921 5679955528621705676 n