„Mała książka - wielki człowiek” - projekt dla dzieci

Z książką na start” - projekt dla dzieci 3-6 lat

Oddział dla dzieci oraz cztery filie biblioteczne Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku zapraszają dzieci w wieku 3-6 lat do udziału projekcie „Z książką na start”.

Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”.

Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko urodzone w latach 2013-2016, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

Czytaj więcej o projekcie (do pobrania pdf)

ksiazka2019

Plakat (pdf)

List do rodziców - jak przystąpić do projektu? (pdf)

Zachęcamy do udziału w projekcie!