O Nas

old-books

O Nas

Początki organizowania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku przypadają na wiosnę 1945 roku. Organizowaniem zajęły się: Jadwiga Ekielska i Maria Kałkowa. Zaczątkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej, podobnie jak Powiatowej Biblioteki Publicznej były książki darowane przez mieszkańców. Były to księgozbiory skromne ilościowo i tematycznie.

Wirtualna biblioteka - IBUK Libra

Drodzy czytelnicy!

Informujemy, iż każdy użytkownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku może korzystać z ogromnego zasobu książek w wirtualnej bibliotece IBUK Libra nie wychodząc z domu i nie narażając się na zakażenie groźnym wirusem.

Aby uzyskać dostęp napisz do nas wiadomość mailową na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  a otrzymasz dane do logowania oraz instrukcję korzystania z zasobów.

Bez wychodzenia z domu dajemy Wam dostęp do biblioteki wirtualnej Ibuk Libra. Prawie 2 tysiące pozycji.

Więcej informacji czytaj tutaj lub kliknij na poniższy plakat.

ibuk

Clipboard02