Janusz Morawski - "W krainie Nibelungów"

plakat FB Morawski

Skarb w zasięgu wzroku

W górę Dunaju, na wschód od Wiednia rozciąga się legendarna kraina pragermańskich Nibelungów, którzy stali się inspiracją wagnerowskiego „Pierścienia Nibelunga”, muzycznego dramatu opartego na średniowiecznym, niemieckim eposie. Byli Nibelungowie właścicielami wspaniałego skarbu ukrytego w jaskini nad brzegami Renu i strzeżonego przez karła Albricha.

Nie zdradzimy, czy można ją dostrzec na fotografiach Janusza Morawskiego. Lecz z pewnością piękno, zarówno samych zdjęć, jak i miejsc zatrzymanych w obiektywie jest już skarbem samym w sobie. Dlatego z przyjemnością zapraszamy do nas na:

wernisaż wystawy fotograficznej Janusza Morawskiego

„W krainie Nibelungów”

w piątek 2 października o godzinie 18.15

Z pewnością każdy będzie mógł spróbować odnaleźć skarb.