Wystawa fotografii wykonanych przez uczestników projektu "OPEN WEEK PHOTO"

We współpracy z ZSE-E w radomsku prezentujemy wystawę fotografii wykonanych przez uczestników projektu " OPEN WEEK PHOTO" realizowanego przez ILO w Radomsku, ZSE-E w Radomsku oraz Liceum Ekonomiczno - Prawne i Zespół Edukacyjno - Wychowawczy Nr 14 w Równym na Ukrainie podczas zajęć przygotowawczych do projektu oraz działań głównych (02.10 - 08.10.2022r.) w Św. Katarzynie.
Prezentowane są walory przyrodnicze i kulturowe powiatu radomszczańskiego, obwodu równieńskiego oraz osobliwości regionu świętokrzyskiego, które młodzież polska i ukraińska uwieczniła na fotografiach.