Świąteczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Filia nr 1

14.12.2018 roku, w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, w świątecznej scenerii spotkało się grono

klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki. Na to spotkanie zostały zaproszone także dzieci z klubiku

"Molik książkowy", działającego również w Filii nr 1. Panowała świąteczna atmosfera:

rozmowy o zwyczajach i przygotowaniach, wspólne ozdabianie świątecznych pierników,

śpiewanie kolęd, czytanie świątecznych opowiadań i bajek i oczywiście wzajemne

życzenia ... I tak w czasie miłej rozmowy klubowicze przeszli do omawiania przeczytanej

powieści Katarzyny Michalak. „Bezdomna", utrzymanej również w świątecznej atmosferze.

Następne spotkanie już w Nowym 2019 roku.