Mikołajkowe poszukiwania - spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

„Na tropie właściwego słowa” - tak brzmi tytuł spotkania autorskiego Grzegorza Kasdepke, które odbyło się dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku. Nasz Gość jest jednym z najbardziej cenionych współczesnych autorów książek dla dzieci i młodzieży, dziennikarzem i autorem scenariuszy. Przez lata był redaktorem naczelnym kultowego magazynu dla dzieci "Świerszczyk". Kasdepke to twórca niezwykłych historii, które z zapałem czytają najmłodsi. Dzieci znają go przede wszystkim jako autora serii opowiadań o detektywie Pozytywce.

W trakcie spotkania wszystkie dzieci zostały obdarowane książkami - malowankami, ufundowanymi przez Urząd Miasta Radomska, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami.