kwiecień w bibliotece

1-3:kwie

„Święty XXI wieku”

- wystawa książek z cyklu Wypożycz z wystawy.

4:kwie

Godz. 16.00-18.00

- Inauguracja V Radomszczańskich Dni Autyzmu - we współpracy z SOSW.

6:kwie

Godz. 15:00

- Bajki logopedyczne - zajęcia terapeutyczne.

10-30:kwie

Godz. 8:30 - „Witajcie na Zielonym Wzgórzu”

- wystawa książek L.M. Montgomery ze zbiorów Oddziału dla dzieci w 75. rocznicę śmierci autorki. Wystaw czynna w godzinach pracy biblioteki.

10-20:kwie

Wystawy książek ze zbiorów biblioteki: "Katyń - od kłamstw ku prawdzie", "Ostatni lot - Smoleńsk", Wystawy czynne w godzinach pracy biblioteki.

12:kwie

Godz.11.00 - „Zbrodnia Katyńska - kłamstwo sowieckie i odkrywanie prawdy" - wykład dr Mateusza Zemli z Muzeum Katyńskiego, autora wielu publikacji naukowych.

20:kwie

Godz. 15:30 - „Popołudniowe czytanie” - głośne czytanie dzieciom i młodzieży

21:kwie

Godz. 10:00 - ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH „Dziewczynka tańcząca z wiatrem” - spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży Katarzyną Zychlą.

24:kwie

„W 3. rocznicę śmierci Tadeusza Różewicza"

- wystawa książek ze zbiorów biblioteki.

27:kwie

Godz. 16:00 - „Jeszcze jestem w drodze”. O twórczości i życiu Tadeusza Różewicza - wykład dra Przemysława Dakowicza z Uniwersytetu Łódzkiego.

27:kwie

Godz. 10:00 - 2017 ROKIEM WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W RADOMSKU. „Czytanie prozy Reymonta” - Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku - wspólnie z ZSz-G Nr 3.