marzec w bibliotece

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

1:marz

Godz.10:00 - „Śladami Warszyca”  - Artur Ossowski z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Łodzi.

Godz.11.00 - ”Poszukiwania nieznanych miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego w latach 1945-1956  w Łodzi i regionie”  - wykład dr Krzysztofa Latochy z  Oddziałowego Biura Poszukiwań i Identyfikacji IPN w Łodzi.

Wystawa książek ze zbiorów biblioteki ph.: ”Z bronią w ręku przeciw komunie”.

Wystawa czynna w godzinach pracy biblioteki od 18 lutego do 1 marca br.

2:marz

Godz.15.00 - Bajki logopedyczne - zajęcia terapeutyczne.

7:marz

Godz.15.30 - „Popołudniowe czytanie” - głośne czytanie dzieciom i młodzieży

14:marz

MATURA Z BIBLIOTEKĄ

Godz.11.00 - „Dlaczego Witkacy bulwersował?” - wykład prof. dra hab. Tomasza Bocheńskiego  z Uniwersytetu Łódzkiego.

21:marz

Godz. 15.30 - „Popołudniowe czytanie” - głośne czytanie dzieciom i młodzieży

23:marz

Godz. 16:00 - Spotkanie z pisarką  Agnieszką Lingas-Łoniewską  – autorką książek dla dorosłych.

29:marz

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI

Godz. 8:30 - „Dynastia Miziołków w bibliotece” - spotkanie z pisarką książek dla dzieci Joanną Olech.

30:marz

2017 ROK WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA

Godz.11.00 - „W pogoni za wolnością. Życie i twórczość Wł.St. Reymonta” - wykład dr Karoliny Kołodziej – z Uniwersytetu Łódzkiego, wygłoszony z okazji obchodów Roku Reymonta w Radomsku.