luty w bibliotece

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

1:luty

Godz.18.15 - „Rumunia -  wystawa fotografii Czesława Polcyna - członka Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku.

2:luty

Godz.15.00 - Bajki logopedyczne - zajęcia terapeutyczne.

10:luty

Godz.11.00 - "Język dziennikarski felietonu, reportażu i opowiadania" - warsztaty poprowadzi Andrzej Andrysiak - publicysta Dziennika Gazety Prawnej i wydawca Gazety Radomszczańskiej.

14:luty

Godz.15.30 - „Popołudniowe czytanie” – głośne czytanie dzieciom i młodzieży

14:luty

Wystawa ze zbiorów biblioteki ph.: „Randka w ciemno... z książką" (Wypożycz z Wystawy).

Wystawa ze zbiorów biblioteki ph.: "W słowach zamieszkałych przez miłość..." (Urszula Kozioł)

15:luty

MATURA Z BIBLIOTEKĄ

Godz.11.00 - „Różne wizje miasta i mieszczaństwa w tekstach kultury - literatura, teatr, film, malarstwo" – Dorota Nosowska - autorka publikacji edukacyjnych, min. Słownika Motywów Literackich, redaktorka Cogito i Victora - Gimnazjalisty.

17:luty

AUTORZY NASZYCH LEKTUR

Godz.11.00 - Spotkanie z pisarką Joanną Papuzińską "Uśmiechnięta Planeta i inne czarodziejskie opowieści".

21:luty

MATURA Z BIBLIOTEKĄ

Godz.11.00 - „Wizja kobiety w tekstach kultury - literatura, film, malarstwo, teatr" – wykład Doroty Nosowskiej.

23:luty

Godz.11.00 - podsumowanie XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego ph. "Z górki na pazurki".

23:luty

W SALONIE CIEKAWEJ KSIĄŻKI

Godz.16.00 - „Julian Tuwim - Bal w operze wciąż trwa" – spotkanie z pisarzem Mariuszem Urbankiem.

28:luty

Godz.10.00 - „Mistrz Kaligrafii" – rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Kaligraficznego "Mistrz Kaligrafii" - organizator: ZSz-G Nr 4 w Radomsku, MBP w Radomsku.

28:luty

Godz.15.30 - „Popołudniowe czytanie" – głośne czytanie dzieciom i młodzieży