Zabawa w maga

zabawa

No to sobie poczytamy

Staramy się być wszędzie tam, gdzie książka jest w centrum uwagi. Nic dziwnego, że z chęcią i nieukrywaną przyjemnością „Czytam sobie w bibliotece” wzięliśmy jak swoje. Przypomnijmy tylko, że to pomysł zachęcania do czytania najmłodszych czytelników, dzieci od 5 do 8 lat. Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej i wydawnictwo Egmont, wspierają biblioteki – także nas, nie tylko zachęcając do nauki samodzielnego czytania, ale także pomagając budować program działań animacyjnych wokół literatury. Są to zajęcia, podczas których dzieci, w sposób twórczy mogą interpretować literaturę korzystając z takich form wyrazu jak film, animacja, plastyka czy teatr.

Tym razem w kolejną wspaniałą przygodę z książką i biblioteką wyruszamy organizując warsztaty

„Zabawa w maga”

28.10.2015 r. godz.9.00

Partnerami projektu, w którym rozpoczynamy swój udział są: Biblioteka Narodowa, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, a dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.