Matura z biblioteką!

Dorota Nosowska plakat mały

Zróbmy to razem

„Już za rok matura, za pół roku” śpiewały Czerwone Gitary. Minęło lat kilkadziesiąt, zmieniło się niemal wszystko: runął berliński mur, posiadanie telefonu przestało być problemem nie do rozwiązania, a . To jednak w sprawie matur cytat jakby wciąż bardzo i bardziej coraz aktualny. Byśmy zatem nie musieli dośpiewywać za naszą piątką pointy o maturze, co to znów za rok, warto działać. A w tym przypadku, jak i w wielu innych niezmiennie, mimo tylu innych zmian, sprawdzają się książki i biblioteka.

W sobotę

o godzinie 10.30

zapraszamy na

warsztaty maturalne

"Jak rozwiązywać test maturalny”

Poprowadzi je Pani Dorota Nosowska – dziennikarka i redaktor ogólnopolskiego dwutygodnika edukacyjnego „COGITO". Autorka i współautorka popularnych kompendiów maturalnych i słowników : Powtórka przed maturą. Język polski; Tydzień po tygodniu do matury. Język polski; Wiersze w pytaniach i odpowiedziach. Liceum; Słownik motywów literackich; Słownik scen literackich.

C z y l i  n i c  d o d a ć,  n i c  u j ą ć,  t y l k o  p r z y j ś ć