Dni Kultury Chrześcijańskiej 2015 w bibliotece

Program imprez organizowanych z okazji obchodów Dni Kultury Chrześcijańskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku:

Spotkania
13.10.2015 r. godz.10.00 – „Śladami Świętych” – spotkanie z autorkami książek dla  Ewą Stadtmuller i Renatą Zając oraz ilustratorem Łukaszem Zabdyrem.

Ogłoszenie IX edycji Ogólnopolskiego konkursu poetyckiego im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Wystawy
Poezje, encykliki, homilie świętego Jana Pawła II – wystawa ze zbiorów . Wystawa czynna w godzinach pracy biblioteki - 09.10. – 16.10.2015 r.