Festiwal Pięknego Czytania 2015 - regulamin

regulamin

Regulamin IV edycji Festiwalu Pięknego Czytania

Protokół z rozstrzygnięcia

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

- powiedziała kiedyś Wisława Szymborska, która jest przecież dla nas nieustającą inspiracją. Czyż zatem może dziwić, że z ogromną radością współuczestniczymy w dziele, któremu na imię Festiwal Pięknego Czytania organizowany we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Ładzicach. To już czwarty raz, gdy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych pozwolą nam cieszyć się słowem, dzieląc się z nami swym kunsztem.

A choć do nas przyjść warto każdego dnia, to we wtorek 29 września można też będzie z uwagą nadstawić ucha.