"Radomsko w fotografii" - wykład Czesława Polcyna

Tak wygląda moje miasto

Radomsko zatrzymane zostało w kadrach wielu mistrzów obiektywu. Zbiory fotografii - tych współczesnych, korzystających z najnowszej techniki i tamtych zaczarowanych, wykonanych niekiedy w bardzo odległych już czasach, w różnej technice, w czerni i bieli, sepii i kolorze – mogłyby posłużyć przygotowaniu wielu wystaw czy albumów.

Już 16 kwietnia, o godzinie 16.30

swoje - „Radomsko w fotografii"

zaprezentuje podczas wykładu Czesław Polcyn.

Nasz gość jest pasjonatem fotografii i starych aparatów. Tę pasję, która towarzyszyła mu od młodych lat zamienił w zawód. Od 1992 roku jest członkiem działającego w Radomsku towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa. Wykonane przez niego zdjęcia, są w ogromnej części fotograficzną kroniką podróży oraz ludzi, których na swym szlaku spotykał. Bardzo ważnym miejscem tych szlaków było zawsze Radomsko.