Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza ...

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

06:marz

Godz.14.00

Bezpłatne warsztaty florystyczne i kosmetyczne dla seniora prowadzone przez
Centrum Nauki i Biznesu Żak w Radomsku.

09:marz

Godz.16.30

Kobieta w średniowieczu - wykład audytoryjny dr Barbary Kowalskiej.

19:marz

Godz.11.00 i 12.00
Rycerze lasu - opowieść dla dzieci o Żołnierzach Wyklętych - spotkanie w Weroniką Zagułą i Izabelą Bogucką z "Signum Temporis. Stowarzyszenie do Rzeczy".

19:marz

Godz.16.00
Niezwykłe losy prof. Haliny Szwarc (1922-2002) - założycielki Uniwersytetu Trzeciego Wieku - wykład dra hab. Krzysztofa Lesiakowskiego, prof. UŁ.

09:kwie

Godz.16.30
Rezydencje na kresach północno-wschodnich. Zamki, pałace, dwory - wykład audytoryjny dr. Witalija Bohatyrewicza.

16:kwie

Godz.16.30
Radomsko w fotografii - wykład audytoryjny Czesława Polcyna.