Seria przygód wielkiego miłośnika książek oraz teatrzyk z panią Ewą z Filii nr 1

Światowy Dzień Książki był okazją do wspólnych działań Filii nr 1 i Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku. Już 21 kwietnia najmłodsze grupy przedszkolaków na spotkaniu z panią Ewą z Filii nr 1 wysłuchały serii przygód wielkiego miłośnika książek Królika Rafcia z książek "Poszukiwany! Tajemniczy złodziej książek" oraz "Poszukiwany! Tajemniczy pożeracz książek" Emily MacKenzie. Natomiast 26 kwietnia Żabki, Stokrotki i Pszczółki podczas zorganizowanych przez przedszkole zabaw literackich z książką obejrzały i wysłuchały bajek, wierszy i opowiadań przedstawionych przez p. Ewę na pokazie teatrzyku obrazkowego kamishibai.

.

340181869 619214703463914 2053507676701170632 n