Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Filia nr 1

Warszawa, wczesne lata pięćdziesiąte, okres PRL-u - te czasy zawładnęły marcowym spotkaniem członków Dyskusyjnego Klubu Książki, dzięki omawianej przez klubowiczów książce "Rewers" Andrzeja Barta. "Rewers" to opowieść o Sabinie, skromnej redaktorce, żyjącej w szarej, monotonnej rzeczywistości, nagle zmieniającej się w klasyczny kryminał. Do czego zdolna jest "szara myszka"? I czy na pewno wiemy, kto mieszka za ścianą? Powieść ta oparta jest na scenariuszu filmu pod tym samym tytułem, zdobywcy Złotego Lwa na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Polecamy!

.