Dyskusyjny Klub Książki – Filia nr 1

Sierpniowe spotkanie DKK było nieco inne niż pozostałe i przebiegło pod hasłem „Czytamy i polecamy”. Klubowicze bowiem przygotowali do dyskusji kilka książek i rekomendowali je innym do przeczytania. Były to następujące propozycje: „Pępowina” Majgull Axelsson (opowiedziana w niej historia stanowi dowód na to, że nadmiar miłości może być równie katastrofalny w skutkach jak jej brak), „Berek” - Marcina Szczygielskiego (brawurowo opowiedziana historia dwojga ludzi, których pozornie nie łączy nic poza wzajemną nienawiścią), „Ziarno prawdy” - Zygmunta Miłoszewskiego (cykl o prokuratorze Teodorze Szackim, kontynuacja bestsellerowego Uwikłania, ), „Bóg zjawia się incognito” Laurenta Gounelle (zaskakująca opowieść o tym, jak uwierzyć w siebie i dostać od życia to, na czym nam zależy) i „Być kobietą i wreszcie zwariować” Katarzyny Miller (kontynuacja „Być kobietą i nie zwariować”) . Następne spotkanie już we wrześniu...

240152206 1134950610362982 4896170666193675474 n