Lato 2021 w MBP "Symbole lata w różnych technikach plastycznych - bibułkarstwo" - warsztaty rękodzieła

Dzisiaj, 16 lipca, Oddział dla dzieci zmienił się w kwitnący, letni ogród, a to za sprawą warsztatów rękodzieła ph. "Symbole lata w różnych technikach plastycznych - bibułkarstwo". Uczestniczki warsztatów, pod kierunkiem Pani Anny Pidanty, wykonały przepiękne stokrotki i maki z bibuły.

Na kolejne zajęcia, których tematem będzie papierowy witraż, zapraszamy serdecznie 19 sierpnia (zapisy w Oddziale dla Dzieci MBP).

IMG 20210716 120233