Wakacje 2021 w MBP - "Magiczne wakacje z Harrym Potterem" w Filii nr 1

7 lipca br. odbyło się w Filii nr 1 pierwsze wakacyjne spotkanie fanów książek z serii Harry Potter. Warsztaty rozpoczął quiz wiedzy o świecie Harry'ego Pottera. Głównym jednak tematem były magiczne i pouczające "Baśnie Barda Beedle'a", które są zbiorem pięciu odrębnych historii, wzbogaconych o komentarze samego Albusa Dumbledore'a a nad ich przekładem czuwała Hermiona Granger. To nie lada gratka dla sympatyków przygód postaci z Hogwartu. Uczestnicy z ciekawością wysłuchali baśni, a dyskutujac po zakończeniu każdej wyciągali odpowiednie morały.
Nad całym spotkaniem czuwała zagorzała fanka Harry'ego Aneta Boruta.
Następne spotkania we wszystkie sierpniowe środy. Zapraszamy❗

213163500 1484614515216887 7313120122327645403 n