Spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 1

Podczas czerwcowego spotkania nasze klubowiczki i klubowicz ? z Dyskusyjnego Klubu Książki postanowiły poszukać trochę szczęścia w.... sobie. Jak być kobietą szczęśliwą? Jak być pewną siebie? Jak nie być ofiarą? Takie pytania zadaje sobie wiele współczesnych kobiet. Okazuje się, że pomocą w rozwiązaniu tych problemów może stać się przeczytana przez członków klubu książka Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk "Być kobietą i nie zwariować. Opowieści terapeutyczne". Książka napisana jest w formie terapeutycznych rozmów kilku kobiet o ich codziennych obawach i problemach. O kobiecości, poczuciu winy, seksie, wstydzie, związkach i relacjach. Pośrednio pomaga również rodzicom, mężom, partnerom i dzieciom nie zwariować. Ciekawa lektura, w której można się trochę przejrzeć... Kolejne spotkanie DKK już w sierpniu.

207627559 1479533569058315 4629289694871231523 n