Sposób na "pisankowe stojaczki", zachęca Filia nr 4

Książka o zwyczajach wielkanocnych już była. Zbliżają się święta, a my niestety musimy się izolować w domach. Pani Gosia z Filii nr 4 zachęca do zrobienia pisankowych stojaczków. Będzie ładnie i kolorowo, ale najważniejsza będzie satysfakcja, że nasze ozdoby zrobiliśmy sami.
Wykonanie krok po kroku: * Rolki po papierze toaletowym potnij na pierścienie o szerokości 4 cm. * Na kolorowych kartonach narysuj paski szerokości 4 cm. i długości 20 cm. Dorysuj do pasków zwierzakowe kształty * Wytnij kształty, a potem oklej nimi pierścienie z rolek tak, by z tyłu zostały sklejone końcówki kartonowych pasków. Ze sklejonych końcówek Wytnij ogonki. * Narysuj na kartonach pozostałe zwierzakowe elementy, a potem je doklej.

165369524 1413153699029636 278060176334351373 o