XVII Radomszczanskie Dni Rodziny

rodzina

Cuda nasze powszednie

Cud życia, miłości, zrozumienia – jest ich wokół‚ nas wiele. Czy potrzeba wiary, by je dostrzegać, cenić i zrozumieć? Nie przebadane i często nawet głośno nie nazwane, a przecież kto był, kto czuł, ten wie. Tak jak są o tym przekonani bohaterowie, których historie odnalazła i we wzruszający sposób opisała Pani Dorota Łosiewicz autorka książki Cuda nasze powszednie, dziennikarka, publicystka tygodnika wSieci, współ autorka wywiadu z Martą Kaczyńską Moi rodzice, współ prowadząca program telewizyjny Marcina Wolskiego W tyle wizji oraz autorka pisanego z humorem bloga Między nami mamami, a nade wszystko szczęliwa żona i mama czwórki dzieci. Przyjedzie do nas na spotkanie, którego tematem będzie:

Boże Miłosierdzie w małżeństwie i nie tylko

Rozmowa, na którą zapraszamy o godzinie 18.15 - w poniedziałek 30 maja, jest częścią programu XVII Radomszczańskich Dni Rodziny i z przyjemnością zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa również w pozostałych jego atrakcjach, których tegoroczną ideą przewodnią będzie hasło O godne narzeczeństwo.