Spotkanie z Moniką Szwają

Monika Szwaja małe

Plany na przyszłość – ma być sympatycznie

Tak sobie planuje, oficjalnie zresztą o tym informując, nasz kolejny gość, który w progi biblioteczne zawita

26 października o godzinie 18.00

nic zatem na przeszkodzie nie stoi byśmy się doskonale w ten plan wpisali, gdy odwiedzi nas

Monika Szwaja

polska pisarka i dziennikarka telewizyjna

która chciałaby aby jej książki pomagały przetrwać złe chwile i różne życiowe smuteczki,

a w rubryce znak szczególny, wpisała ponadnormatywną liczbę szajb, wśród których znaleźć można: literacką, lotniczą, końską, morską, szantową, symfoniczną, operową, irlandzką, ogrodniczą, górską, ratowniczą, psiarską (od psów) i ogólną.