Spotkanie z Olgą Rudnicką

Olga Rudnicka małe

Spotkanie z dreszczykiem

Już sam fakt, że nasz gość wśród ulubionych autorów wymienia Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery’ego Deavera, mówi wiele. Sama jest autorką powieści kryminalnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13” i „Zacisze 13 Powrót”.

W czwartek 15 października o godzinie 16.00 naszym gościem będzie

Olga Rudnicka

która jest Absolwentką Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swój pisarski talent łączy na co dzień z pracą jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej. Jest też pasjonatką jazdy konnej i tańców latynoamerykańskich. Jak przystało na dobre „dreszczowisko”, nie zdradzamy przedwcześnie pozostałych szczegółów.