Spotkanie z Renatą Piątkowską

"Na wszystko jest sposób"

I niech nikogo w błąd nie wprowadzi ten tu cudzysłów. Bo gdy w książkach mamy przyjaciół z łatwością zawsze tę prawdę odkryjemy i potwierdzimy.

Dlatego nikogo chyba nie dziwi, że spod pióra znakomitej pisarki Renaty Piątkowskiej, której „Wieloryb” otrzymał Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, wyszła książka opisująca sposoby na każdą okoliczność i takiż tytuł posiadająca. I stąd tylko ów cudzysłów.

Autorka nagrodzonej II nagrodą w konkursie Astrid Lindgren książki "Na wszystko jest sposób", zawierającej przygody małego wprawdzie jeszcze, acz jakże dzielnego Piotrusia, będzie naszym gościem we wtorek 16 grudnia o godzinie 09.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pisarką, której trzy książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom.