"Urodzinowy tomik"

Połączyły ich nie tylko teksty i melodie piosenek, ale również wieloletnia przyjaźń. Takiej autorskiej spółki jaką stworzyli Czesław Kałkusiński "Czechur" oraz Henryk Fajt "Garda" można radomszczanom pozazdrościć. Oprócz muzycznego dziedzictwa, które nam pozostawili zasłużyli też na pamięć jako wychowawcy wielu pokoleń. Z wdzięczności i potrzeby serca powstał tomik "Henrykowi Fajtowi i Czesławowi Kałkusińskiemu w setną rocznicę urodzin". Jego promocja odbyła sie 19 grudnia o godz. 17.00 w MBP Radomsko.