Szept jest najpiękniejszą rozmową - spotkanie autorskie z Iloną Borek

Spotkanie autorskie pochodzącej z Radomska poetki Ilony Borek dostarczyło zebranym wielu wrażeń i wzruszeń. Dumni dyrektorzy, nauczyciele gremialnie podkreślali skromność i nieśmiałość Pani Ilony, ale jednocześnie i jednogłośnie wyrazili swoja dumę z absolwentki.
W swoich utworach poetka wyraża, jak ważna jest relacja z drugim człowiekiem, szczególnie z przyjacielem. Czy jest nim dla nas sam Chrystus, czy jakakolwiek osoba z naszego otoczenia, to podtrzymywanie relacji i rozmowa są fundamentem każdej przyjaźni.
Tomik poezji "Szept do nieba" to debiut literacki autorki.

Spotkanie autorskie z Iloną Borek maly