DoCzytania – biblioteka zachęca i proponuje

DoCzytania – biblioteka zachęca i proponuje

Stephen King "Sklepik z marzeniami"

To propozycja naszej Anetki Boruty, oddanej Czytelniczki i Klubowiczki DKK dla Dorosłych działającego przy Filii nr 1 MBP w Radomsku. Życzymy przyjemnej lektury😁!

Marcin Kozioł "Skrzynia władcy piorunów. Detektywi na kółkach." Tom 1

Dziś wakacyjną lekturę poleca Michał Natkańczyk, można powiedzieć- Wychowanek Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych działającego przy Filii nr 1 MBP w Radomsku. Michał już od najmłodszych lat związany jest z biblioteką- nasz wierny Czytelnik i wielki miłośnik książek.
Zapraszamy DoCZYTANIA :)!

Elżbieta Lubomirska-Stadnicka "Na krawędzi epok"
Najnowsza „polecajka” od Iwony Natkańczyk, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych działającego przy Filii nr 1 MBP w Radomsku.
Zapraszamy do obejrzenia, wysłuchania i oczywiście do CZYTANIA :)!

Lidka proponuję książkę Magdaleny Zarębskiej "Ida, konie i reszta świata".

Marysia, która należy do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci poleca książkę

Agnieszki Stelmaszyk "Kto mnie przytuli? Mój mały kotek"

Agnieszka Tyszka - Zosia z ulicy Kociej

To kolejna Polecajka naszej Klubowiczki Zosi z DKK dla Dzieci

Drodzy Czytelnicy!

Aneta Dziwińska, Kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów MBP w Radomsku poleca znakomitą wakacyjną lekturę –> Anna Król, Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach, Wyd. Znak.

Kto wie lepiej, jeśli nie Aneta, co warto przeczytać tego lata ;).

Dziś pierwsza wakacyjna „polecajka” w wydaniu członkini Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci MBP w Radomsku.
Posłuchajcie, co najmłodszym Czytelnikom proponuje nasza Lidka :).

Bella Swift, "Mopsik, który chciał zostać jednorożcem", Cykl: Mopsik (tom 1), Wydawnictwo: Wilga