Zakup nowości wydawniczych

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku w roku 2019 otrzymała 30 000,00 zł na zakup nowości wydawniczych.

Celem "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez kreowanie wzrostu liczby wypożyczanych publikacji oraz wzrostu liczby czytelników bibliotek publicznych. Program ten umożliwia budowanie nawyków czytelniczych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych. Operatorem Priorytetu "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" jest Biblioteka Narodowa.

Clipboard01